Як буде виглядати HTC One (M10)?

Дизайн нового флагмана HTC, поки відомого по кодовому імені Perfume, сподобається шанувальникам One A9. Про це повідомив Еван Бласс, відомий більше під псевдонімом evleaks публікатор витоків, блогер і журналіст.

Навряд чи мова в даному випадку йде про повне копіюванні дизайну, скоріше, про використання форм і деяких рішень. Грубо кажучи, в One M10, якщо він і буде так називатися, варто чекати металевий корпус з округлими краями і захисне скло у форматі (2.5D), велика ймовірність установки сканера відбитків під дисплей.

Згідно з наявними інформації, HTC Perfume, може бути випущений в двох версіях. Азія отримає варіант з десятиядерним MediaTek Helio X20, а всі інші країни – з чотирьохядерним Qualcomm Snapdragon 820.

HTC планувала анонсувати новий флагман на виставці Mobile World Congress 2016, але в підсумку презентацію його перенесуть на наступний місяць. Причиною цьому стала особлива прискіпливість керівництва тайванського виробника, кілька разів прототип повертався на доопрацювання дизайнерам.

Джерело інформації: @evleaks