В Мережі з’явились фото безрамкового дисплея Galaxy S7

У міру наближення до MWC в Мережі з’являється все більше подробиць про одну з головних новинок виставки – Galaxy S7. Черговий витік демонструє фронтальну панель флагмана, яка дещо відрізняється від того, що публікувалося раніше. Якщо вірити таким даним, бічних рамок у дисплея не буде.galaxy-s7-front-panel-photorectangula
Відмінності з ранніми зображеннями і 3D-моделями простежуються й у пропорціях корпусу, і у формі кнопки «Додому», і в розташуванні датчиків над дисплеєм – вони цього разу справа. Виходить, що дане фото суперечить всім попереднім знімкам. Які ж дані є фейком, поки сказати складно.

although-the-placement-

Отримати відповіді на головні питання, що стосуються Galaxy S7, ми зможемо 21 лютого, коли і повинен відбутися офіційний анонс флагмана і кількох його модифікацій. Яким би не був дизайн оригіналу, характеристики раз за разом лише підтверджуються: 5,2-дюймовий QHD-дисплей з розпізнаванням сили натискань, 4 Гб оперативної пам’яті, камера на 16 або 12 Мп, акумулятор на 3500 мАг, а також восьмиядерний Exynos 8890 або чотирьохядерний Qualcomm Snapdragon 820. У числі найбільш спірних моментів згадується сканер сітківки і захист корпусу від проникнення вологи і пилу.

За матеріалами Phone Arena