В Мережі засвітився новий планшет HTC

Доступна модель 7-дюймового планшета, розробкою якої займалась компанія HTC, засвітилася в тестах GFXBench. Як повідомляє ресурс GSMArena, завдяки даній знахідці, стали відомі характеристики пристрою.

У базі даних графічного бенчмарка планшет фігурує під індексом IV5001-A, хоча раніше носив назву Desire T7. Згідно наданої в базі GFXBench інформації, планшет HTC оснащений 7-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1280х720 пікселів, що підтверджує розташування пристрою в нижній ціновій категорії. Про таке позиціювання ґаджета також каже процесор – чотирьохядерний Spreadtrum SC8830, що працює на частоті не вище 1,3 ГГц. У планшеті присутній і графічний чіп, який допомагає основному процесору в обробці графіки – Mali-400 MP2.

Планшет НТС-1

Пристрій володіє 1 ГБ оперативної та 16 ГБ основної пам’яті. Бюджетний планшет оснащений двома камерами по 5 мегапікселів кожна, причому основний модуль доповнений спалахом і автофокусом.

Що стосується бездротових технологій, то тут є Bluetooth, Wi-Fi, GPS і навіть модуль NFC. У зразку, який тестували в GFXBench, не було слота під сім-карту, але за словами інсайдерів – це зовсім не означає відсутності версії, де такий слот є. Протестований прототип планшета працював під управлінням Android 5.0 Lollipop.

Як вважають джерела GSMArena, планшет Desire T7 можуть представити в рамках Mobile World Congress 2016 в Барселоні. Особливо враховуючи той факт, що HTC, швидше за все, не стане показувати там свій новий флагман.

Джерело інформації: GSMArena