В лютому варто чекати LG G5

Цієї зими одним з головних високотехнологічних заходів є виставка MWC, яка традиційно проводиться в Барселоні. Назвати її значущою – значить не сказати нічого. Крім різноманітних новинок, провідні виробники смартфонів регулярно презентують на ній і свої нові флагмани. 

Варто відзначити, що про проведення заходу від LG на MWC відомо досить давно. Більше того, через кілька днів після появи даної інформації співробітники компанії підтвердили що наближається анонс нового смартфона. Як би там не було, тут думки знавців розділилися. Деякі були впевнені в наближенні анонса флагмана G5, тоді як інші відверто не вірили в це і робили ставку на інші лінійки виробника.

Схоже, побачити нового лідера модельного ряду від LG в лютому нам все ж таки вдасться. Як повідомляють представники PhoneArena, переконатися в цьому допомогли дані від авторів ресурсу NapiDroid. Їм вдалося дізнатися не тільки модельний номер новинки, але і версію її операційної системи.

NapiDroid

Мова йде про модель LG-HB830, яка працюватиме під управлінням Android 6.0. Як би дивно це не звучало, головні деталі інформації на цьому закінчуються. Однак, тут варто звернути увагу на те, що модельний номер нинішнього флагмана LG G4 значиться як H810 і H815. Відповідно, у ймовірності проведення заходу, присвяченого LG G5, можна навіть не сумніватися.

За матеріалами PhoneArena