У Google Картах з’явився режим для автомобілістів

Компанія Google готує до релізу оновлену версію мобільних Карт з новим режимом Driving Mode. При цьому в Android-версії додатка відповідний ярлик може бути винесений на головний екран.

Google Карти-1

Крім забезпечення швидкого доступу до навігаційних функцій, в режимі Driving Mode додаток аналізує такі дані про користувача, як поточне місце розташування, історія переміщень і пошукових запитів. Потім на основі отриманої інформації програма намагається самостійно визначити кінцеву точку маршруту.

Працює це таким чином. Якщо, приміром, в Google Картах у користувача є установки домашньої та робочої адреси, додаток, грунтуючись на тимчасових інтервалах переміщення з одного місця в інше, в кінці робочого дня, швидше за все, запропонує йому відправитися додому. При цьому на екрані з’явиться докладна інформація про передбачуваний маршрут: час у дорозі, приблизний термін прибуття, дорожні події, трафік і т.п.

Google-maps-drive-mode

Однак це лише приклад роботи нової функції. Google Карти використовують значно більшу кількість даних і обробляють більш широкий діапазон можливих пунктів призначення.

Оновлення ще не почало поширюватися, проте його вихід запланований в найближчі дні. Як звичайно, перше реліз нової версії Google Карт відбудеться в Google Play, а в App Store з’явиться через кілька тижнів.

За матеріалами Mashable