Toshiba dynaPad – найбільш тонкий і легкий 12-дюймовий планшет з ОС Windows 10

Компанія Toshiba на цьому тижні представила планшет dynaPad. За словами виробника, це найбільш тонкий і легкий 12-дюймовий планшет на ОС Windows 10. У це легко повірити, оскільки товщина Toshiba dynaPad – 6,9 мм.

Окрім малої товщини до переваг dynaPad віднесена підтримка введення стилусом, з використанням ексклюзивної технології Toshiba Active Electrostatics TruPen with Wacom Feel. Як стверджується, стилус, здатен розпізнати 2048 рівнів сили натиснення, працює з високою точністю, так що введення стилусом можна використовувати для рукописного введення і малювання.

Екран планшета має роздільну здатність 1920х1280 пікселів. За розмірами і співвідношенням сторін він близький до аркушу паперу формату A4. За словами виробника, конструкція екрану була оптимізована, щоб користування стилусом максимально нагадувало по відчуттях роботу з аркушем паперу і ручкою. Екран захищений склом Corning Gorilla Glass 3 і має покриття, на якому малопомітні відбитки пальців.

Важить планшет близько 570 г. Щоб отримати невелику масу при збереженні міцності, конструктори використовували армування вуглецевим волокном, а щоб планшет був приємнішим на дотик, корпус має гумове покриття.

У вигляді опції запропонована клавіатура, яку можна приєднати до планшета. Крок клавіш – 19 мм, вертикальний хід – 1,5 мм. У клавіатуру вбудований тачпед.

Toshiba dynaPad-1

Конфігурація пристрою включає процесор Intel Atom x5-Z8300, до 4 ГБ оперативної пам’яті і до 64 ГБ флеш-пам’яті. В оснащенні виробник виділяє два порти micro-USB 2.0, слот microSD і порт micro-HDMI, а також засоби бездротового підключення Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth. Камери здатністю 2 і 8 Мп завершують картину.

Прийом попередніх замовлень на сайті виробника вже розпочато за ціною $ 570.

Джерело інформації: Windows Central