Samsung Gear S2 отримає підтримку iOS вже наступного тижня

На цьому тижні стало відомо, що Samsung планує додати для своїх «розумних» годинників Gear S2 підтримку пристроїв на базі iOS. Конкретні терміни озвучені не були, в компанії обмежилися фразою «до кінця року». Ресурс Pocket-lint стверджує, що офіційний додаток для Gear S2 для iOS вийде вже в середині січня.

«Розумний» годинник Gear S2 працює під управлінням власної операційної системи Samsung. Як було заявлено під час прес-конференції в рамках CES, користувачі пристроїв на iOS зможуть працювати з пристроями Samsung. Таким чином, Gear S2 і Gear S2 classic будуть сумісні з iPhone і iPad для виконання основних функцій.

Samsung Gear S2-3

Журналісти видання поспілкувалися на виставці з Кайлом Брауном, який контролює терміни запуску оновлень Samsung у Великобританії і з’ясували, що власникам Samsung Gear S2 та пристроям на базі iOS не доведеться довго чекати. Обіцяне оновлення буде випущено вже в середині поточного місяця, тобто, цілком імовірно, вже наступного тижня.

Нагадаємо, Gear S2 виглядають як класичний годинник з круглим дисплеєм. Як програмна платформа виступає операційна система Tizen. Годинники представлені в двох варіантах дизайну – звичайні Gear S2 в сірому або сріблястому кольорах і Gear S2 classic з чорним покриттям і ремінцем з натуральної шкіри.

Samsung Gear S2-2

Одна з головних особливостей Gear S2 – обрамівка циферблату, яку можна обертати. Якщо на Apple Watch для управління використовується колесо Digital Crown, то у корейського ґаджета крутити потрібно безпосередньо за обрамівку. Обертання за годинниковою стрілкою відкриває віджети, проти – повідомлення. Лінійка Classic коштує близько 350 доларів.

Samsung Gear S2-1

На CES 2016 південнокорейський виробник анонсував ще дві нові версії Gear S2 – одна з моделей оброблена 18-каратним рожевим золотом, друга – платиною. Вони повинні конкурувати на ринку з моделями з преміум-колекції Apple Watch Edition.

Джерело інформації: Pocket-lint