Розумний годинник від HTC вийде у другому кварталі 2016 року

HTC випустить перший власний розумний годинник в середині квітня цього року, запевняє широко відомий публікатор Еван Бласс, більш відомий під псевдонімом evleaks. Компанія кілька разів була близька до анонсу ґаджета, але скасовувала його з певних причин.

За словами представників компанії, в HTC не змогли визначитися з позиціюванням годинника, виділити їх серед моделей конкурентів. Навіть зараз Google не дає великого простору для кастомізації ґаджетів під управлінням Android Wear, але, мабуть, тайванці знайшли вихід з цієї ситуації.

Втім, поки не можна стверджувати, що HTC обов’язково вибере цю систему для ґаджета. Альтернативні рішення не так поширені, як Android Wear, однак вони не залежать від сервісів Google, а значить в годиннику на їх основі можна реалізовувати власні цікаві функції.

Попри вірогідність інформації джерела, варіант того, що в черговий раз випуск пристрою скасують залишається. Якщо годинник і правда випустять у квітні, представити їх можуть разом з флагманським смартфоном, під час окремого березневого анонсу.

Джерело інформації: @evleaks