Професійний фотограф зняв індійське весілля повністю на iPhone 6s Plus

Ми спостерігаємо невблаганну тенденцію – чим далі, тим меншими за розміром і дешевшими для придбання стають камери, на які знімають кіно. Ні, мова вже навіть не про фотоапарат з функцією відео, а про смартфон. Торік Apple представила iPhone 6s і iPhone 6s Plus, технічні параметри яких цілком здатні влаштувати чергову революцію в фотографії: камера стала ще більш якісною, з’явилися нові режими відеозйомки, система стабілізації. Професійний фотограф з Ізраїлю Сефі Бергерсон вирішив зняти індійське весілля повністю на iPhone 6s Plus.

Робота ізраїльського фотографа – демонстрація професійних можливостей камери iPhone. Йому було непросто вмовити молодят на зйомку вінчання на смартфон, але в підсумку про це ніхто не пошкодував. Звичайно, iPhone не замінить професійного обладнання, але його твори вийшли просто чудовими.

«Це була моя давня мрія, зняти індійське весілля на iPhone, – розповів Бергерсон. – Проблема не стільки в технічних обмеженнях попередніх моделей, що є окремою темою для розмови, скільки знайти пару, яка погодиться на таку фотосесію. Ось, чому я так вдячний Айюші і Абхешек за їх довіру і підтримку ».

Індійське весілля, яке знімав Сефі Бергерсон, була однією з наймасштабніших церемоній і проходила протягом декількох днів. За словами фотографа, він отримував справжнє задоволення від зйомки красиво оформлених інтер’єрів.

Отримані фотографії пройшли постобробку в додатках: фотограф використовував Snapseed для кольорокорекції, налаштування яскравості і контрасту, Mextures для накладення вінтажних фільтрів і Facetune для ретуші.