Друге покоління Apple Watch матиме круглий дисплей

Apple Watch 2

Згідно інформації, що була поширена в Мережі, анонс другого покоління «розумних» годинників Apple Watch повинен відбутися в березні на спеціальному заході, в ході якого також представлять 4-дюймовий iPhone. Сьогодні джерела ресурсу Gizmochina опублікували фото смартгодинника, які, як повідомляється, являють собою нове покоління Apple Watch. Пристрій нагадує дизайн оригінальної моделі Apple Watch, але характеризується наявністю круглого дисплея.

Apple-Watch-2

Подібності зображеного на знімку пристрою з Apple Watch не обмежується тільки стилем дизайну корпусу, кнопками і ремінцем, а й поширюється на користувальницький інтерфейс. Ключова відмінність ґаджета полягає у формі дисплея, хоча до цього аналітики говорили про плани Apple змінити форми своїх наступних смарт-годинників, а дана зміна стала б досить несподіваним рішенням. По-перше, у такого пристрою можуть бути проблеми сумісності з уже існуючими додатками для Apple Watch. Крім того, головний дизайнер Apple Джонатан Айв не раз заявляв, що прямокутний корпус являється кращим рішенням для носимого пристрою.

На даний момент відомо, що Quanta, глава якої ще в листопаді минулого року підтвердив, що годинник знаходиться в розробці, планує вступити до виробництва Apple Watch 2 до кінця січня. Правда, мова поки ведеться лише про пробне виробництво, а не про масове.

Що ж стосується термінів початку серійного випуску Apple Watch 2, то вони нам поки невідомі.

Джерело інформації: GizmoChina