Оновлення OS X El Capitan 10.11.3 доступне для завантаження

Разом з iOS 9.2.1 побачив світ фінальний випуск операційної системи OS X El Capitan 10.11.3. Як і у випадку з мобільною платформою оновлення доступне всім користувачам «яблучних» пристроїв.

Даний реліз став третім в низці програмних оновлень для актуальної десктопної ОС Apple. Попередній випуск, нагадаємо, підвищив стабільність і сумісність з комп’ютерами Mac, а також приніс поліпшення в області продуктивності, роботи Wi-Fi, Handoff і AirDrop. Також реліз спрямований на поліпшення сумісності з Bluetooth-пристроями і виправив помилку, яка перешкоджала видаленню листів при відключеному акаунті Exchange.

screen-shot-2016-01-19-at-12-09-04-pm

З виходом OS X El Capitan 10.11.3 компанія Apple говорить про підвищення стабільності, сумісності та безпеки, а також про виправлення помилок і недоліків попереднього релізу, але не вказує яких. Не повідомляється і про нові функціональні можливості оновлення.

OS X El Capitan 10.11.3 не приносить значних змін, так як Apple зосередилася на поліпшенні внутрішніх механізмів роботи ОС, а значить, мова йде про підвищення швидкості роботи, збільшення стабільності системи в цілому та інші важливі деталі. Тестуючи попередній випуск «Капітана» Apple просила розробників звернути увагу на графіку, електронну пошту, Wi-Fi, USB, додаток «Фото», «Календар» і «Нотатки».