HP EliteBook Folio (2016) став найтоншим 4K-ноутбуком компанії

HP представила новий ноутбук EliteBook Folio під управлінням Windows, який повторює не тільки дизайн MacBook, але і підхід Apple до інтерфейсних роз’ємів: у пристрою всього два типи коннекторів – USB-С і аудіоджек. Компанія позиціонує новинку як пристрій для бізнес-користувачів.

HP EliteBook Folio-1

Ноутбук HP з 12,5-дюймовим екраном нагадує зовнішнім виглядом 12-дюймовий MacBook, але, разом з тим, модель тонше популярного «яблучного» двійника – її товщина не перевищує 1,24 см, проти 1,31 см у конкурента. При цьому у EliteBook Folio два порти USB-С і більш чіткий дисплей. Якщо MacBook оснащений панеллю з роздільною здатністю 2304 x 1440 точок (226 пікселів на дюйм), то новинка від HP може похвалитися 4K-екраном (352 пікселя на дюйм).

HP EliteBook Folio-1

Пристрій заснований на процесорі Intel Core M, завдяки чому виробник застосував пасивну систему охолодження. Як програмна платформа на ньому буде використовуватися операційна система Windows 10.

HP EliteBook Folio-2

EliteBook Folio надійде в продаж у березні за ціною від $ 999. За ці гроші покупець отримає базову модифікацію з дисплеєм 1080p. Вартість MacBook для порівняння стартує з $ 1299.

Джерело інформації: engadget