Kingston представила флеш-накопичувач з клавіатурою для введення PIN-коду

Компанія Kingston представила флеш-накопичувач DataTraveler 2000, основне призначення якого – забезпечення конфіденційності зберігання цифрової інформації від несанкціонованого потрапляння в чужі руки.

У його основі застосовується апаратне шифрування даних і PIN-код для доступу до пристрою. Останній вводиться за допомогою спеціальної міні-клавіатури, розміщеної прямо на самому аксесуарі. Крім пароля, додаткову безпеку забезпечує автоматичне блокування, що спрацьовує при витяганні накопичувача з USB-порту.

DataTraveler 2000-2

Сам виробник вважає, що флешка DataTraveler 2000 орієнтована на IT-фахівців, малий і середній бізнес, а також корпоративних користувачів, але насправді аксесуар буде корисний всім, кому важливо надійне зберігання особистих даних. Використовувати його досить просто, оскільки немає ніякої залежності від операційних систем, а його 256-бітне AES-шифрування в режимі XTS проводиться апаратно в накопичувачі і не вимагає ні програмного забезпечення, ні додаткових драйверів.

Вгадати пароль за допомогою перебору можливих комбінацій не вийде – при 10 невдалих спробах введення ключ шифрування і пароль видаляються без можливості їх відновлення. Крім того, надійність забезпечена і механічно – від навколишнього середовища, води та пилу гаджет захищений герметичним алюмінієвим корпусом (IP57).

Новинка буде доступна з обсягами пам’яті 16 ГБ, 32 ГБ і 64 ГБ з підтримкою USB 3.1 і 2.0. На DataTraveler 2000 поширюється трирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка. Ціни поки не повідомляються.

Джерело інформації: Kingston