iPad Air 3 отримає чотири динаміки та спалах для основної камери

Компанія Apple зазвичай навесні демонструє нові планшети iPad, і цей рік не стане винятком. Як і очікувалося, компанія з Купертино готує спадкоємця своєї основної лінійки – iPad Air 3. Схематичне зображення ґаджета вже потрапило в Мережу і по ньому цілком можна зробити деякі висновки.

Швидше за все, ніяких кардинальних змін в плані дизайну цього разу також не буде. Максимум – варто чекати чергове посилення конструкції корпусу і скорочення загальної товщини. При цьому від аудіо роз’єму ніхто відмовлятися не збирається, він розміститься на верхньому торці.

ipad-air-3

Новою ж особливістю Apple iPad Air 3 може стати наявність чотирьох динаміків, як і у гігантського побратима iPad Pro. Від останнього новинка повинна успадкувати й основну начинку – двоядерний чіп Apple A9X з співпроцесором M9 і 4 ГБ ОЗП. При традиційній діагоналі дисплея 9,7 роздільна здатність цілком може скласти 2732х2048, тобто в цілому апарат буде являти собою зменшений варіант iPad Pro, питання тут лише в підтримці стилуса.

На закінчення не можна не відзначити і появу спалаху в основній камері, що зовсім нетипово для планшетів Apple. Не виключено, що однією з головних переваг пристрою будуть видавати саме можливості камери. Чи так це насправді, дізнаємося вже в березні, коли за чутками відбудеться презентація.

Джерело інформації: Ubergizmo