iOS 9.3 beta 1.1 стала доступна для публічного тестування

Через три дні після релізу iOS 9.3 beta 1 компанія Apple поширила технічне оновлення beta 1.1 для розробників. Збірка вийшла в четвер разом з першою публічною бета-версією iOS 9.3.

iOS 9.3 beta 1.1

Номер другої тестової збірки iOS 9.3 – 13E5181f. У ній Apple виправила дві помилки, про яку повідомили користувачі основного випуску. Зокрема, на деяких пристроях встановлення оновлення призводило до «вічного яблука», коли iPhone і iPad зависали на етапі завантаження операційної системи. Другий баг, виправлений iOS 9.3 beta 1.1, пов’язаний з проблемою в роботі додатків, які використовують дані компаса. На пристроях, в яких відсутній співпроцесор руху – iPhone 5c, iPhone 5, iPad 2, iPad mini – такі додатки аварійно припиняли роботу.

Прошивка iOS 9.3 вносить зміни до деяких системних програм мобільних пристроїв. Так у Нотатках з’явиться можливість обмежувати доступ до записів з важливою інформацією, захистивши їх паролем або Touch ID. У додатку «Здоров’я» додадуть нові розділи з інформацією про активність користувача, а в зібранні новин Apple News – підтримку горизонтального режиму.

Також в iOS 9.3 з’явиться опція Night Shift покликана поліпшити сон власників iPhone і iPad. Орієнтуючись на дані GPS і час, софт буде вираховувати, коли на вулиці стає темно, і міняти кольори на екрані на такі, що сприяють засинанню.

Разом з iOS 9.3 beta 1.1 вийшла й публічна версія iOS 9.3 beta 1, яка доступна всім бажаючим. Завантажити загальнодоступну збірку можуть перші 100 000 користувачів з числа тих, хто записався на тестування.