Європейські версії HTC One M9 оновлюються до Android 6.0 Marshmallow

Починаючи з сьогоднішнього дня європейські версії HTC One M9 почали отримувати оновлення до Android 6.0 Marshmallow. Примітно, що на американські варіанти смартфона, в тому числі операторські, оновлення аналогічних прошивок запустили більше ніж місяць тому.

На відміну від попередніх оновлень, це починається з так званого “підготовчого пакета” за номером 2.10.401.180. Судячи з опису, він проводить підготовчі зміни в системі. Обсяг пакету невеликий, всього 135,6 МБ, так що процес завантаження та установки багато часу не займе. Після перезавантаження смартфон запропонує оновлення до Android Marshmalow, що отримало номер 3.35.401.10. Обсяг пакету значний (1,26 ГБ), тому HTC попереджає: установка триватиме близько 60 хвилин, що потрібно мати на увазі тим, хто збирався користуватися своїм One M9 найближчим часом.

Власне оновлення до Android 6.0, навіть не беручи до уваги деякі зміни в оболонці Sense 7, приносить дуже багато поліпшень. HTC виділила наступні з них:

  • нове управління дозволами для додатків: ви самі керуєте кожним окремим дозволом і можете в будь-який момент відкликати його;
  • функція «Контекст від Google Now» миттєво надає користувачеві додаткову інформацію про все, що з’являється на екрані;
  • інтелектуальне управління електроспоживанням: режим Doze та інші функції оптимізації;
  • оновлена ​​система безпеки Android: захищає від несанкціонованого використання пристрою.

Потрібно мати на увазі, що для деяких HTC One M9 надходження Android 6.0 може затягнутися. Оновлення відбувається хвилями, для попередження збоїв та помилок.