HTC One M8 оновлюється до Android 6.0 Marshmallow

Європейські HTC One M8, в тому числі в Україні, почали отримувати оновлення до Android 6.0 Marshmallow, про що повідомляють власники смартфона. Ця прошивка повинна була надійти на флагман 2014 ще місяць тому, проте її випуск з невідомих причин затримали.

-f-s3c8ERbE

З великою часткою ймовірності це оновлення стало останнім мажорним для HTC One M8, термін його офіційної підтримки завершений. Це наприкінці минулого року підтвердив і відомий публікатор чуток LlabTooFeR, що вже не раз довів наявність достовірних джерел.

Android 6.0 для HTC One M8 приносить безліч змін, HTC ж виділила наступні:

  • нове управління дозволами для додатків: ви самі керуєте кожним окремим дозволом і можете в будь-який момент відкликати його;
  • функція «Контекст від Google Now» миттєво надає користувачеві додаткову інформацію про все, що з’являється на екрані;
  • інтелектуальне управління енергоспоживанням: режим Doze та інші функції оптимізації;
  • оновлена ​​система безпеки Android: захищає від несанкціонованого використання пристрою.

Для стандартної європейської версії HTC One M8 дана прошивка отримала номер 6.12.401.4, індекс аналогічної для двохсімочного варіанту – 6.16.401.101. Розмір необхідних для завантаження файлів також відрізняється – 1,16 ГБ і 1,09 ГБ відповідно. Велика ймовірність, що оновлення до Android 6.0 надійде не відразу на всі європейські One M8, зазвичай процес його поширення розтягують на тиждень або більше.