В оновленому Hangouts 7.0 з’явилися швидкі відповіді на повідомлення

Оновлення месенджера Hangouts зазвичай проходять непомітно і в більшості випадків не несуть нічого принципово важливого і нового. Але останнє оновлення під порядковим номером 7.0, яке почало надходити на Android-пристрої, має цікаві особливості.

Одне з основних нововведень – функція швидкої відповіді на повідомлення. Як же це працює: надходить нове повідомлення, користувач натискає на нього, після чого спливає невелике віконце для набору відповіді. Цікаво, що опція набору швидкої відповіді з’являється тільки в тому випадку, якщо на панелі сповіщень з’являється тільки одне повідомлення, якщо більше – кнопка зникає. Помилка це, або ж якась хитра особливість – поки неясно.

Hangouts 7.0-2

Відтепер користувачі Google Hangouts для Android також можуть створювати ярлики для контактів і груп на головному екрані.

Hangouts 7.0-3

На користь попередніх чуток про відмову від підтримки SMS-повідомлень говорить підозріле повідомлення, що спонукає встановити Google Messenger (навіщо Google агітувати користувачів до установки Messenger, якщо вона не планує прибирати підтримку SMS з Hangouts?).

Hangouts 7.0-4

З решти можна відзначити візуальні зміни в інтерфейсі – оновлений дизайн панелі з контактами при створенні нового чату.

This slideshow requires JavaScript.

Компанія Google тільки приступила до оновлення Hangouts для Android до версії 7.0, тому сам процес може зайняти деякий час.

Джерело інформації: AndroidPolice