Apple випустила iOS 9.3 beta 2 для розробників

Через два тижні після релізу iOS 9.3 beta 1 компанія Apple поширила технічне оновлення iOS 9.3 beta 2 для розробників. Збірка вийшла у вівторок, разом з новою бета-версією tvOS 9.1.1 для Apple TV 4.

У другій тестовій збірці iOS 9.3 Apple виправила помилки основного релізу, про які повідомили користувачі iPhone і iPad. У новій версії Apple додала кнопку для ввімкнення і вимкнення «нічного режиму». На iPhone він доданий п’ятою кнопкою в нижньому ряду іконок Пункту управління, на iPad – в правий нижній кут, поруч з регулятором яскравості екрану.

iOS-9.3-beta-2-2

Прошивка iOS 9.3 вносить зміни до деяких системних програм мобільних пристроїв. Так у Нотатках з’явиться можливість обмежувати доступ до записів з важливою інформацією, захистивши їх паролем або Touch ID. У додатку «Здоров’я» додадуть нові розділи з інформацією про активність користувача, а в новинному зібранні Apple News – підтримку горизонтального режиму.

Опція Night Shift покликана поліпшити сон власників iPhone і iPad. Орієнтуючись на дані GPS та час, софт вираховує, коли на вулиці стає темно, і змінює кольорову температуру на сприяючу засипанню. В Apple покладались на дані досліджень, які показали, що зазвичай випромінюване дисплеями світло з синьої частини спектру може спровокувати порушення в природному циклі сну користувачів.

iOS-9.3-beta-2-1

З інших нововведень iOS 9.3 варто відзначити оновлений інтерфейс Apple CarPlay, можливість підключати до iPhone кілька Apple Watch і використовувати багатокористувальницький режим на iPad.

Оновлення iOS 9.3 beta 2 поки доступне тільки для розробників. Реліз фінальної версії iOS 9.3 очікується не раніше березня цього року.