Apple CarPlay буде доступна на більш ніж 100 автомобілях 2016-2017 років випуску

Вчора Apple випустила нову бета-версію своєї мобільної операційної системи, представивши разом з цим ряд нових функцій для CarPlay, включаючи підтримку Apple Music і підказок Siri. Також на офіційному сайті компанії з’явився новий розділ, присвячений опису всіх партнерів і моделей автомобілів, які отримають підтримку системи CarPlay. Список складається з більш ніж сотні моделей автомобілів 2016 і 2017 років від великого числа виробників.

Система CarPlay буде підтримуватися в нових автомобілях наступних компаній: Audi, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroen, DS Automobiles, Ferrari, Ford, GMC, Honda, Hyundai, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Opel, Porsche, Peugeot, Seat, Skoda, Suzuki , Volkswagen і Volvo. Ознайомитися з докладним переліком моделей можна на сайті Apple.

Відзначимо, що такі компанії як Pioneer і JBL випускають мультимедійні системи для автомобілів, які також мають підтримку CarPlay. Це дозволяє отримати максимум можливостей від взаємодії зі смартфоном за кермом, не купуючи при цьому нову модель автомобіля.

Джерело інформації: 9to5mac