AnTuTu представила щорічний ТОП-10 смартфонів

Бенчмарк AnTuTu представив щорічний ТОП-10 смартфонів, що показали при тестуванні найвищий результат. Лідером цього разу став актуальний флагман Apple iPhone 6s.

ТОП-10

Слідом за ним йде Huawei Mate 8, подібним чином продемонструвавши перевагу фірмового чипа Kirin 950 над рішеннями конкурентів. Місця з 3 по 5 зайняли смартфони на основі Exynos 7420, який не раз був названий одним з найпотужніших процесорів покоління, і довів, що гідний цього титулу. У їх числі, власне, смартфони Samsung, Galaxy Note 5 і Galaxy S6 edge+, і несподівано обігнав їх Meizu Pro 5.

Знайшлося в ТОП-10 місце і для ще одного смартфона Apple, iPhone 6, що зайняв другу сходинку чарту. Всі інші позиції дісталися смартфонам на основі Snapdragon 810 – це OnePlus 2, LeTV 1 Pro, Xiaomi Note Pro і Nexus 6P, які відстають від лідера майже вдвічі.

Чіп Qualcomm показав себе в минулому році не надто добре, згадати хоча б чимало фактів перегріву. Втім, Snapdragon 820 цілком може піднести виробника на п’єдестал пошани – перший апарат на його основі був представлений на CES 2016, ним став LeTV Le Max Pro. Передбачити тут щось певне поки складно – рік тільки починається.

За матеріалами AnTuTu