Acer представила перший у світі монітор з підтримкою USB-C

Власникам 12-дюймового MacBook варто придивитися до нового продукту Acer. Компанія анонсувала «перший у світі» монітор з підтримкою інтерфейсу USB-C. За заявою компанії, пристрій для виведення зображення забезпечує чудову якість графіки, а його елегантний корпус «привнесе стиль в будь-який інтер’єр».

Acer

Для роботи з OS X на зовнішньому екрані власникам MacBook знадобиться адаптер з USB-C на HDMI. Нові моделі Acer можна підключати безпосередньо до ноутбука, який при цьому, на відміну від підключення через перехідник, ще й отримує живлення.

У новій серії безрамкових моніторів представлені дві моделі з діагоналлю 25 і 27 дюймів. Обидві мають роздільну здатність 2560×1440 пікселів (WQHD) і забезпечують колірний обхват sRGB 100%. Крім роз’єму USB-C монітор оснащений коннекторами HDMI 2.0 і DisplayPort.

«Поєднання потужного динаміка і технології DTS гарантує повне занурення в улюблену музику. Крім того, технологія Acer TrueHarmony підсилює звучання низьких частот і зменшує перешкоди. Завдяки моніторам серії H7 ви зможете відчути себе героєм улюбленого фільму».

Acer

Цілком імовірно, що нові монітори Acer створювалися для ноутбуків Apple, оскільки пристрої виконані в золотистому кольорі. Серія H7 надійде в продаж у лютому за ціною близько $ 499.

За матеріалами Macrumors