З’явилася інформація про новий ноутбук від Xiaomi

xiaomi ноутбук

Постачальники компонентів з Тайваню розповіли, що ноутбук компанії Xiaomi може з’явитись на ринку вже в першій половині року 2016. Окрім того, стало відомо, що виробництвом пристрою займеться компанія Inventec.

Inventec є тайванським ODM-виробником, тобто створює продукцію за власним оригінальним проектом, а потім надає готовий виріб компаніям для реалізації під їхньою торговельною маркою.

Ноутбуки Xiaomi

Ноутбук Xiaomi з’явиться в квітні 2016 року, ґаджет отримає 12,5-дюймовий дисплей, зовні нагадуватиме MacBook Air, а його роздрібна ціна складе 2999 юанів (близько 11000 грн за актуальним курсом), повідомило джерело. Китайські компанії виготовлять більшу частину компонентів для пристрою.

Інформатори раніше стверджували, що компанія випустить два ґаджета: з 12,5 дюймовим і 13,3-дюймовим дисплеями, обсяги замовлень складають 250 тис. і 500 тис. пристроїв відповідно. Ґаджети будуть максимально близькі до смартфонів виробника за своєю концепцією: максимально можливі якість і продуктивність за якомога нижчими цінами.

Операційна система

Джерела не повідомили, яку ОС буде використовувати Xiaomi, але компанія тісно співпрацює з Microsoft, що вже дозволило реалізувати підтримку ОС Windows Mobile 10 на смартфоні Xiaomi, а тому можлива поява настільної ОС софтверного гіганта і в ноутбуці китайського виробника.