Зовсім скоро HTC One M8 почне отримувати Android 6.0

Не за горами вихід оновлення з Android 6.0 Marshmallow для HTC One M8, про це повідомляє публікатор джерел і незалежний розробник LlabTooFeR. За його даними, відбудеться ця подія в найближчі кілька тижнів.

Крім Android 6.0 з низкою серйозних нововведень, серед яких і функція Doze, що збільшує час автономності пристрою, торішній флагман отримає і оболонку Sense 7. Ця версія фірмового інтерфейсу HTC помітно перемальована під Marshmallow, додано оформлення елементів системи, що з’явилися у свіжій версії Android. Дана прошивка, залежно від регіону, матиме індекс 6.12.401.x.

Швидше за все, власники неоператорских версій HTC One M8 із США отримають Android 6.0 раніше європейців. Судячи зі слів регіонального менеджера з продукції Мохаммеда Версі (@MoVersi), при ідеальному розвитку ситуації розсилку оновлення на ці смартфони можуть почати вже сьогодні. Зараз воно проходить останні стадії тестування у Google, і саме від інженерів пошукача залежить, як скоро відправлять OTA-пакети. Звичайно, власники One M8 від AT & T, Verison або T-Mobile будуть чекати трішки довше, через необхідність перевірки прошивки з боку операторів.

Як виглядає Android 6.0 на торішньому флагмані HTC, можна дізнатися зі знімків, опублікованих тим же LlabTooFeR раніше. Судячи з ситуації, що склалася, One M8 отримає Android 6.0 навіть раніше актуального One M9.