В січні лінійка смартфонів Sony Xperia Z5 почне оновлюватися до Android Marshmallow

Компанія Sony кілька місяців тому озвучила список смартфонів, які будуть оновлені до Android 6.0 Marshmallow. Само собою, в цей список потрапили і флагманські моделі з лінійки Xperia Z5. Однак, в жовтні представники японської компанії не повідомили навіть приблизної дати виходу оновлення.

Sony-Xperia-Z5-Android-6.0-Marshmallow

Як сьогодні стало відомо, оновлення чекати залишилося зовсім недовго. Оновлення до Android 6.0 Marshmallow для смартфонів з лінійки Xperia Z5 може вийти вже в наступному місяці − про це повідомляє один з журналістів видання Phone Arena у своєму мікроблозі.

Вже зовсім скоро власники Sony Xperia Z5 та інших апаратів цієї лінійки зможуть оцінити всі переваги Android 6.0 Marshmallow. Великі надії покладаються на функцію Doze, що з’явилась «зефірці», з фірмовим режимом Stamina Mode, що в парі обіцяють зробити смартфони компанії Sony справжніми рекордсменами в часі автономності ґаджета.

Що стосується більш старіших моделей від компанії Sony, то вони повинні отримати оновлення до останньої версії Android після лінійки Xperia Z5.

За матеріалами ubergizmo.com