В Google Play доступний стоковий номеронабирач і додаток “Контакти” з Android 6.0 Marshmallow

Компанія Google в рамках програми “Update Wednesday” випустила на цьому тижні чергові оновлення для своїх популярних додатків, а також відкрила доступ до нового стокового номеронабирача і списку контактів. З нововведень варто відзначити можливість блокування викликів в Діалер, поява ідентифікації абонента для компаній і підтримки функції відправки відеоповідомлень через голосову пошту (поки що тільки для операторів T-Mobile, Orange та Google’s Project Fi).

Також у користувачів з’явилася можливість шукати номери телефонів ресторанів, барів та інших організацій прямо з панелі пошуку номеронабирача. Додаток «Контакти» не піддався видимим змінам, крім незначних поліпшень інтерфейсу та виправлення помилок.

Незабаром після релізу, з невідомої причини, Google видалила обидва додатки з Google Play. Ймовірно, як і у випадку з Google Now, календарем і іншими стоковими додаткам, пошуковий гігант займається обкаткою системи розповсюдження оновлень системних додатків. Тому, цілком можливо, що скоро ми побачимо новий номеронабирач і список контактів від Google у вільному доступі. А поки для завантаження ви можете перейти на сайт Phandroid де знайдете посилання на файли.

Зверніть увагу, що для установки додатків вам знадобиться пристрій під управлінням Android 6.0 Marshmallow. При цьому, для того, щоб додатки могли повноцінно виконувати свої функції, установку варто здійснювати “поверх” минулих версій. Таким чином всі нововведення, ймовірно, вдасться випробувати тільки власникам пристроїв лінійок Nexus, Google Play Edition та Android One.

За матеріалами phandroid.com