У Google Photos стала доступна функція “Спільні альбоми”

Навесні цього року компанія Google представила свій новий сервіс під назвою Google Photos, задля збереження фотографій користувача в одному сховищі та для різних маніпуляцій з ними. В кінці вересня для даного сервісу було анонсовано масштабне оновлення, серед значних нововведень якого були: підтримка медіаплеєра Chromecast, що дозволило транслювати фото, анімовані зображення та відео на екран телевізора; також можливість відмічати друзів та знайомих на фото, задля подальшого пошуку за відмітками конкретних фотографій з цими людьми.

Відтепер доступною є ще одна, оголошена тоді ж, функція –  Shared Albums (Спільні альбоми), яка і готувалась на кінець цього року. Дана служба тепер дозволяє створювати загальні альбоми з друзями, родиною та знайомими, де всі можуть бачити ваші фотографії, а також завантажувати свої фото, наприклад, зі спільно відвіданих вами міроприємств.

Функція, яка доступна сьогодні для Android та іOS версій Google Фото, дозволяє створити альбоми для спільного користування і, завдяки налаштуванням, розділити їх з будь-ким, хто хоче додати в них фотографії.

11

2.

Після того, як ваші друзі та знайомі приєднаються до альбому, ви отримаєте повідомлення, а вони зможуть почати додавати свої знімки. Надалі ви будете отримувати повідомлення про додавання нового фото або відео в спільний альбом.

Google Фото доступний на Android та іOS лише в Мережі, а також, для додавання фотографій вам доведеться створити Google-акаунт.

Спільні фотоальбоми не новинка, звичайно, адже додаток фотографій від Apple вже пропонує ті ж функції, однак, ви можете використовувати його, тільки якщо у вас є акаунт іCloud. І в той час, як Apple Фото сумісний з OS X, іOS і Apple TV пристроями,  а також з ПК на Windows, сервіс не працює з Android.

Враховуючи, що більшість людей фотографується зі своїх смартфонів, і що велика частина смартфонів на Android, це значний розрив, який Google в даний час активно заповнює функціями сервісу Фото.

 

за матеріалами danielphowley