Смартфон HP на платформі Snapdragon 820 “засвітився” у бенчмарку

Нещодавно в базі даних тесту GFXBench був помічений досить незвичайний Windows-смартфон. Цікавий, в першу чергу, він наявністю нової апаратної платформи. З іншого боку − мова йде про флагманський мобільний пристрій HP.

Судячи з наявної в бенчмарку інформації, модель під назвою HP Falcon отримала 5,8-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2560 × 1440 точок, 20-мегапіксельну основну і 13-мегапіксельну фронтальну камери. У графі постійної пам’яті вказано 43 Гбайт, так що, швидше за все, апарат оснащений 64-гігабайтним накопичувачем.

sm.azxc-1.750-ua-format

Основою даного девайсу служитиме новенький процесор Qualcomm Snapdragon 820 з графічним прискорювачем Adreno 530. В якості програмної платформи фігурує Windows Phone, але на момент виходу продукту (якщо він, звичайно, відбудеться) варто очікувати і використання Windows 10 Mobile. Як не дивно, об’єм оперативної пам’яті пристрою складе всього 1 Гбайт.

Відкритим залишається питання про те, що ховається під позначенням HP Falcon. Оглядачі порталу VR-Zone припускають, що HP Falcon – це кодове ім’я прототипу нового флагмана із серії Microsoft Lumia. Не варто виключати і версію зі смартфоном під брендом HP, хоча, остання на даний момент телефонна новинка американської компанії датується початком 2014 року.

Джерело: vr-zone