Sony збільшить час роботи смартфонів на 40% за рахунок нових батарей

Середньостатистичний смартфон необхідно заряджати хоча б раз на день. Ця проблема актуальна для більшості пристроїв, за винятком, хіба що, довгожителів з великими акумуляторами. Втім, дане рішення підходить не всім, для більшої частини користувачів компактність пристрою все ж в пріоритеті.

Сучасні компанії активно працюють в даному напрямку, намагаючись хоч якось продовжити життя своїх пристроїв. Згідно з інформацією джерела, Sony вельми серйозно просунулася в цій сфері. Зараз виробник веде розробку батарей, які працюватимуть на 40% довше, ніж літій-іонні аналоги (цікавий факт: саме Sony розробила перший акумулятор Li-ion, доступний масовому споживачеві).

Sony akkumulyator Li-ion (2)

Повідомляється, що нова розробка Sony використовує електроди з сірки. Комбінація літію та сірки дозволяє утримувати великий об’єм енергії, але сірка деградує так швидко, що створити акумуляторну батарею раніше було неможливо. Мабуть, Sony знайшла спосіб це виправити або дуже близька до вирішення.

Також Sony розробляє батареї на базі магнію і сірки, цього разу без літію. Така комбінація дозволить зробити нові акумулятори не тільки більш ємнісними і дешевшими, але і безпечнішими. Компанія розраховує запустити масове виробництво нових батарей в 2020 році.