В Samsung Galaxy S7 буде встановлена система тепловідвідних трубок

Згідно свіжої  інформації від азіатських джерел, компанія Samsung серйозно задумалась про оснащення своїх наступних флагманських смартфонів Galaxy S7 тепловідвідними трубками.

galaxy-s6-edge

Коли компанія Qualcomm анонсувала повні характеристики майбутнього чіпсета Snapdragon 820, з’явилися чутки, що у нього є серйозні проблеми з перегрівом. Qualcomm швидко відреагувала, зазначивши, що Snapdragon 820 працює в рамках заявлених параметрів. Однак після того, як Qualcomm багаторазово заперечувала проблеми з перегрівом Snapdragon 810, незважаючи на численні скарги, багато хто скептично ставився до подібних заяв виробника.

samsung-galaxy-s7-with-qualcomm-snapdragon

Згідно з попередніми даними, смартфони Samsung Galaxy S7 виходитимуть в двох версіях – на базі Exynos 8890 і на базі Qualcomm Snapdragon 820. Samsung, імовірно, експериментує з системою тепловідвідних трубок різних типів і форм, а рішення чи потрібно застосовувати таку систему охолодження, буде ухвалено до кінця року.

Відзначимо, що на ринку вже представлені смартфони з тепловідвідними трубками, серед яких присутні такі гранди як – Sony Xperia Z5 Premium, Xiaomi Mi Note Pro і OnePlus 2.

За матеріалами PhoneArena