Oppo готує смартфон з 6 ГБ RAM

У Мережі помічений підготовчий варіант смартфона Oppo, який може стати першим апаратом з 6 ГБ оперативної пам’яті. Інформації про новинку поки не так багато, але сам факт подібного обсягу вже інтригує.

Asus Zenfone 2, анонсований на початку року, став першим смартфоном з 4 ГБ оперативної пам’яті на борту. Судячи з усього, китайська компанія хоче поставити новий рекорд. На знайденому знімку можна помітити 6 ГБ RAM, а також процесор Qualcomm Snapdragon 820. Працювати новинка буде під управлінням Android 6.0.1. Деякі зарубіжні джерела припускають, що перед нами перші знімки флагмана Oppo Find 9, але стверджувати точно поки передчасно. Також не варто заперечувати ймовірність і звичайного фейку.

Як би там не було, 64-бітові процесори відкрили виробникам шлях до нарощування запасів оперативної пам’яті і 6 ГБ тут не є межею. Ось тільки більшість вийшли в 2015 році флагманів розташовують лише половиною цього запасу і його все одно виявляється більш, ніж достатньо. Випуск смартфона з 6 ГБ в такому випадку виявиться лише черговим маркетинговим ходом.

За матеріалами AndroidWorld