Оновлення Twitter для Mac: темна тема оформлення, віджет та підтримка GIF-зображень

Twitter on mac

Команда Twitter випустила оновлення офіційного клієнта для настільної платформи Apple. У четвертій версії програми на вас чекає значна кількість корисних функцій, в тому числі підтримка відео і GIF-зображень, а також віджет для Центру сповіщень. Останній дозволяє читати твіти безпосередньо з робочого столу OS X.

Нова версія Twitter для Mac перейняла багато функцій з мобільної версії. Додаток тепер може відтворювати відео в стрічці повідомлень і відправляти групові повідомлення до 50 користувачам. Налаштування Mute дозволяє «приглушити» будь-який набридливий аккаунт.

Twitter on mac

На радість користувачів, що віддають перевагу темній темі оформлення OS X, розробники додали відповідну опцію і для вікна програми. Режим знаходиться в настройках Twitter. Маководи, що використовують Центр сповіщень, можуть додати в панель окремий віджет зі списком трендів і стрічкою повідомлень.

Всупереч великій кількості нових можливостей, у Twitter і раніше не вистачає деяких необхідних функцій. Так, програма не підтримує повноекранний режим роботи, Split View і не вміє працювати з голосуваннями. Але одна з потрібних функцій все ж була реалізована – в останній версії додаток дозволяє цитувати твіти, додаючи до них власний текст.

Twitter on mac

Завантажити Twitter для Mac можна безкоштовно тут. Офіційний клієнт сумісний з операційною системою OS X не нижче 10.10.