Нові подробиці про iPhone з діагоналлю екрана 4 дюйми

Відомий аналітик Мінґ-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), кожен прогноз якого практично завжди підтверджується, у своєму звіті повідомив кілька деталей про майбутній iPhone з діагоналлю екрана 4 дюйми. Аналітик упевнений, що пристрій стане своєрідним доопрацюванням iPhone 5s, але отримає нові комплектуючі. Із зовнішніх відмінностей Мінґ-Чі Куо назвав появу заокруглених країв скла, які зараз можна бачити у нових поколіннях iPhone 6 та 6s.

Так званий iPhone 6c повинен отримати процесор A9 та чіп NFC для здійснення платежів через сервіс Apple Pay. Камеру смартфон успадкує від iPhone 5s. Що стосується корпусу, то він буде металевим і виконаний мінімум в 2-3 кольорах. За прогнозом Мін-Чі Куо девайс повинні представити публіці в першому кварталі 2016 року, але, за прогнозами, великої популярності новинка може не отримати через великий цінник в межах $400-500.

iPhone_6c

Від загальної кількості проданих смартфонів число реалізованих iPhone 6c складе 8-9%, але випускати 4-дюймовий пристрій все одно має сенс через потенційний попит. Як і раніше залишається значна кількість власників iPhone, які не бажають купувати смартфон з великим екраном. Тому саме такі користувачі стануть цільовою аудиторією iPhone 6c. У продуктовій лінійці новинка очікувано змінить iPhone 5s, який як і раніше користується популярністю.

За матеріалами 9to5mac.com