Meizu завершує 2015 рік на рекордній ноті

Нещодавно ми розповідали, що за продажами смартфонів Meizu зрівнялася з Microsoft. Втім, це були підрахунки аналітичних компаній, точна кількість пристроїв, проданих Meizu в 2015 році не називалася.

meizu-pro-5

Сьогодні компанія відновила справедливість. Згідно з офіційною заявою Meizu, за останні 12 місяців було продано більше 20 млн смартфонів. Зростання продажів в світі склало 500%. Зросла також популярність компанії в Україні.

Meizu Pro 5

Нагадаємо, що в нинішньому році Meizu представила кілька цікавих новинок, але головним надбанням компанії став Meizu Pro 5. Смартфон оснастили 5,7″ Full HD-дисплеєм, виконаним за технологією AMOLED, чіпсетом Exynos 7 Octa 7420, 4 ГБ ОЗУ і 64 ГБ ПЗУ (в топової комплектації), сканером відбитків пальця mTouch 2.1, 21-Мп основною камерою з подвійним спалахом і лазерним фокусом, а також акумулятором на 3050 мАг з технологією швидкої зарядки mCharge 2.0.

Повідомляється, що у наступному році Meizu планує подолати планку в 25 млн проданих пристроїв. У цьому їй допоможуть оновлені девайси серій M, MX і Pro.