Компанія Microsoft представила новий інструмент під назвою PowerApps

Компанія Microsoft представила новий інструмент, за допомогою якого будь-який офісний працівник зможе створити набір бізнес-додатків для Android, iOS та Windows (Windows 10 Mobile). PowerApps являє собою корпоративний сервіс, що дозволяє підключати, створювати і ділитися бізнес-додатками з членами своєї команди за допомогою різних пристроїв в лічені хвилини. Завдяки PowerApps створювати нові мобільні додатки стало так само просто, як працювати в Microsoft Office.

Для швидкого створення програм використовуються спеціальні шаблони. Користувачі зможуть використовувати як вбудовані, так і самостійно створені підключення для зв’язку PowerApps з такими хмарними сервісами, як Office 365, Dynamics CRM, Salesforce, Dropbox і OneDrive, і стаціонарними сервісами, серед яких SharePoint, SQL Server, Oracle, SAP та інші.

У PowerApps також входить сервіс Azure App, який дозволить розробникам створювати додаткові підключення для передачі даних і API для будь-яких існуючих бізнес-систем, тим самим даючи можливість будь-якому представникові організації створювати необхідні йому додатки, не нехтуючи такими аспектами, як безпека і захист персональних даних, оскільки сервіс передбачає можливість управління доступом до даних.

Новий інструмент досить простий у використанні і не вимагає глибоких технічних знань або спеціальних навичок програмування. Дізнатися подробиці про сервіс можна тут.

За матеріалами wmpoweruser.com