iTOM А – універсальна зарядна станція

У наш час в арсеналі користувачів є кілька ґаджетів, окрім смартфону, а тому буває й таке, що все це “добро” необхідно майже водночас заряджати.  Розробники сторонніх рішень не дрімають і радують нас новими крутими пристроями, які помітно спрощують життя.

Відтепер з’явилося цікаве рішення від розробників − iTOM A – універсальна зарядна станція з автономним живленням і роз’ємами на всі випадки життя. Тут цілих два роз’єми для пристроїв з підтримкою micro-USB, один Lightning (раптом у вас є iPhone або iPad), а також звичайний порт USB для інших гаджетів, які знайдуться у вас вдома або на роботі. Ця «крихітка» зарядить все, причому зробить це швидко і безпечно. Можна запросто заряджати декілька пристроїв, не порушуючи гармонію інтер’єру, та не обкладаючись численною кількістю проводів від зарядних пристроїв.

img_0002__

У самій лінійці iTOM шість різних модифікацій, які доступні в білому, помаранчевому, червоному виконанні, є також модель під дерево – вона легша і неймовірно приємна на дотик. Залежно від модифікації, у зарядної станції можуть бути чотири коннектора Lightning, micro-USB і Lightning, два micro-USB і один Lightning, і так далі. Від обраної модифікації залежить і ціна моделі. Цікаво, що виготовлені зарядні станції з французького акрилу. За відчуттями, наче мармур, а по вазі – як пластик. Дивовижне поєднання, ніяких грубих виступів, багатофункціональність, і гарне дизайнерське виконання.

9edc28_efab50c104e64bc095eab834eb372d0c

Окремої уваги заслуговує вбудоване підсвічування, яке досить м’яке. Воно допоможе вам без проблем знайти потрібний роз’єм ввечері і стане додатковою прикрасою кімнати або офісу. Цікаво, що iTOM світиться в темряві таким чином, щоб не висвітлювати простір навколо себе.

img_0001__

Споживачі можуть придбати iTOM в офіційному магазині за цим посиланням, а для підприємств є спеціальний сайт, де також можна оформити замовлення. iTOM A буде доступна для покупки в січні, поки ж ви можете ознайомитись та придбати інші моделі з лінійки.