iOS 9.2 проти iOS 9.2.1 beta 1: порівняння швидкодії на iPhone 4s, 5 і 5s

На цьому тижні Apple випустила оновлення iOS 9.2.1 beta 1 і зробила його доступним всім бажаючим протестувати новий випуск мобільної операційної системи. Не тільки розробники, а й рядові користувачі iPhone і iPad можуть завантажити і встановити тестову збірку iOS 9.2.1. iAppleBytes вирішив порівняти швидкодію оновлення iOS 9.2.1 і попереднього великого релізу «операційки» iOS 9.2.

Публічна бета iOS 9.2.1 стала доступна після закритого тестування розробниками, яке почалося днем ​​раніше. Вона не виявила будь-яких значних змін на рівні функцій, з чого можна припустити, що оновлення акцентується на виправленні помилок, підвищенні продуктивності та інших доробках.

Швидкодія iOS 9.2.1 і iOS 9.2 порівняли на трьох відносно старих пристроях – iPhone 4s, iPhone 5 і iPhone 5s. З того, що можна бачити на відео, оновлена ​​ОС працює трохи швидше в ряді аспектів. Плавність інтерфейсу покращилася, а швидкість запуску додатків трохи збільшилася. Залишилося дочекатися фінальної версії iOS 9.2.1, щоб підтвердити попередні результати тестування.