iOS 9.2 працює швидше iOS 9.1 в більшості завдань

Автор YouTube-каналу iAppleBytes, який регулярно тестує продуктивність iOS девайсів, опублікував серію відео, на яких порівнюється швидкість роботи iPhone з двома версіями ОС – 9.2 і 9.1. Мета експерименту полягала в тому, щоб оцінити швидкодію операційних систем Apple.


iOS 9.2 проти iOS 9.1 на iPhone 4s:


iOS 9.2 проти iOS 9.1 на iPhone 5:


iOS 9.2 проти iOS 9.1 на iPhone 5s:


Як з’ясувалося, свіже оновлення iOS 9.2 здатне підвищити швидкість роботи «яблучних» пристроїв. Особливо ефект помітний на старих моделях – iPhone 4s і iPhone 5. Блогер з’ясував, що гаджети iOS 9.2 запускаються швидше, відкриття встановлених програм займає менше часу, швидше відкриваються веб-сайти.

Збільшення швидкодії в новій збірці помітно не тільки на старих ґаджетах, але й на відносно новому iPhone 5s. Судячи з усього, в даному релізі Apple не обійшла стороною питання оптимізації ОС.

«IOS 9.2 позбавлена від багів і працює швидше iOS 9.1., але ми все ще бачимо лаги в анімації і при скролінгу, вони присутні на всіх пристроях. Навіть на iPhone 6s. Тим не менше, більшість пристроїв стали завантажуватися швидше. Якщо ви не чекаєте джейлбрейку, то, поза всяких сумнівів, вам варто перейти на нову прошивку », – резюмував автор експерименту.

Apple тестувала iOS 9.2 з кінця жовтня. В цілому компанія видала чотири попередні збірки, остання, iOS 9.2 beta 4, вийшла 19 листопада. Основні нововведення оновлення – поліпшення додатку Apple Music, оновлення програмного компонента Safari View Controller, нова функція Mail Drop в пошті для відправки вкладених файлів великого розміру, підтримка 3D Touch в iBooks і адаптера USB Camera Adapter для імпорту фото і відео на iPhone. Оновлення доступно на всіх пристроях, що підтримують iOS 9.