Протягом 24 годин HTC One M9 почне отримувати Android 6.0 Marshmallow

Віце-президент HTC з управління продуктами Мо версії (Mo Versi) через Twitter повідомив користувачам флагманів компанії радісну звістку – вже протягом 24 годин розблокований One M9 почне отримувати Android 6.0 Marshmallow, а One A9 – Android 6.0.1.

Стосується це поки лише США, проте власникам даних ґаджетів в інших країнах навряд чи доведеться довго чекати, свій OTA-апдейт вони також отримають найближчим часом. Варіанти пристроїв, прив’язані до конкретних операторів, будуть оновлені до Marshmallow лише на початку 2016 року. Поки більш конкретних даних не надходило.

Нагадаємо, що One M9 крім свіжої версії операційної системи отримає і доопрацьовану під нього оболонку Sense 7.Оцінити поправки зараз можна з допомогою скріншотів Marshmallow для HTC One M9, нещодавно просочилися в Мережу.

Що ж стосується Android 6.0.1 для HTC One A9, тут варто чекати появи підтримки емодзі з Unicode 8.0, повернення опції «до наступного будильника» при установці режиму «Не турбувати» і ряд дрібних незримих змін.