HTC One A9 оновився до Android 6.0.1 Marshmallow

Віце-президент HTC Мо Верзі на початку місяця запевнив всіх власників розблокованих HTC One M9 і One A9, що ці девайси вже до кінця 2015 року отримають нову версію операційної системи Android Marshmallow. На щастя багатьох, компанія не обдурила: в кінці цього тижня Android 6.0 був відправлений на телефони One M9, а сьогодні стало відомо, що недавно анонсований HTC One A9 почав оновлюватися відразу до Android 6.0.1.

Головною відмінністю Android 6.0.1 є поява нових смайликів Emoji, підтримка додаткових частот LTE, поява навігаційної панелі і функції активації камери за подвійним натисненням кнопки живлення. Нова версія прошивки також містить виправлення в системі безпеки і дозволяє власникові смартфона включати режим “Не турбувати” до дзвінка найближчого будильника.

Android 6.0.1 Marshmallow

Ключовою “родзинкою” HTC One A9 стала наявність практично “голого” Android, який, за задумом виробника, має оновлюватися не пізніше, ніж через 15 днів після дебюту свіжої версії Android для девайсів лінійки Nexus.

Якщо ви є власником HTC One A9 або One M9, і на вашому смартфоні вже з’явилося повідомлення про доступне оновлення, не забудьте знайти стабільне підключення до мережі Інтернет через Wi-Fi, а також переконайтеся, що акумулятор пристрою достатньо заряджений хоча б на 50%.

За матеріалами Phonearena