Перша інформація про новий флагман HTC

Розробник під ніком LlabTooFeR опублікував у Twitter ряд подробиць про смартфон, який готується до виходу в 2016 році під кодовою назвою – HTC Perfume.

Згідно з попередньою інформацією, це наступний флагманський смартфон HTC. Технічні характеристики LlabTooFeR поки не розголошує. За його інформацією, смартфон буде працювати під управлінням операційної системи Android 6.1 з фірмовою оболонкою Sense 8.0 GP.

Останнє означає, що HTC припав до душі експеримент з One A9 і вона оснастить Perfume максимально наближеною до стокової версії Android, власною оболонкою. Це дозволить компанії випускати оновлення для смартфона з мінімальним відставанням від аналогічних для серії Nexus. HTC зробить акцент на розвиток унікальних фірмових додатків і сервісів, свіжі версії яких стануть поширюватися через Play Store, стверджувалося в ранніх чутках. Велика частина програм, дублюючих стандартні аналоги від Google, буде прибрана.

Хоча даних про начинку HTC Perfume поки немає, можна легко припустити ряд його характеристик. Швидше за все, флагман отримає Qualcomm Snapdragon 820, 4 ГБ оперативної пам’яті і модуль камери від Sony. Зараз у тайванців немає особливого вибору – підрозділ сенсорів Toshiba вже продано, а модулі OmniVision поки не дуже підходять для топових смартфонів. Велика ймовірність, що HTC і в 2016 році не буде гнатися за трендами до збільшення, і Perfume вийде з 5 дюймовим FHD-дисплеєм.

Джерело інформації: LlabTooFeR