Google Play Книги отримали «Нічне освітлення»

Часто нам доводиться розглядати цікаві стандартні додатки від Google, а тому тепер мова піде про Play Книги. В даний час це один з кращих, якщо не найкращий, варіант для читання книг. Згідно зі статистикою, найчастіше люди беруться за читання перед сном, так як прийнято вважати, що читання налаштовує людей на сон. Це так, але не у випадку зі смартфонами, і ось чому.

Мова йде про блакитне світло, яке видається дисплеєм, і яке заважає людині заснути і приводить нас в бадьорий стан. Цю проблему різні компанії вирішують по-різному, наприклад, Acer випустили цілий смартфон, адаптований під даний режим. Втім, вирішується проблема і програмно. Для цього потрібно встановити саме останнє оновлення для Play Книги, яке привносить функцію «Нічне освітлення».

«З настанням темряви нічний режим змінює блакитну підсвітку екрану на бурштинову – більш теплу і приємну для очей. Увімкніть цю настройку, і ваш пристрій завжди буде підлаштовуватися під навколишнє оточення ».

До слова, в Wileyfox Swift на базі Cyanogen OS також реалізували подібну функцію, яка працює не тільки в одному додатку. Проте нас більше влаштовує саме варіант з роботою тільки в конкретному додатку, так як звикнути до бурштинового кольору, гортаючи інтерфейс девайса, досить складно.

Для активації нічного режиму потрібно натиснути на значок «А» у верхньому правому куті, після чого з’явиться вікно з налаштуванням кольорів, шрифту, яскравості, міжрядкового інтервалу, а також з функцією «Нічне освітлення».

Які враження? Звикнути до такого кольору досить складно, і в перший час він може викликати певний дискомфорт, однак, покористувавшись деякий час, звикаєш і розумієш, що це дійсно корисна і потрібна функція, яку потрібно було ввести набагато раніше.