AnyLink – універсальний кабель, який точно стане вам в пригоді

В даний час існує велика кількість ґаджетів, але коли потрібно з’єднати їх між собою, неодмінно виникає проблема сумісності. AnyLink – це універсальний кабель з різними насадками, який виявляється цікавішим, ніж може здатися на перший погляд.

Аксесуар дозволяє зарядити або зв’язати між собою будь-які два пристрої: смартфон і планшет, смартфон і смартфон, смартфон і комп’ютер, допоможе під’єднати камеру, джойстик, клавіатуру, мишу, принтер, зарядний пристрій.

AnyLink

Зрозуміло, що таким кабелем можна зарядити будь-який пристрій від смартфона до фотоапарата або «розумних» годинників. Але цей кабель також можна використовувати для зарядки iPhone від смартфона або планшета на Android, а також для передачі фотографій і відеороликів між пристроями. Причому передавати дані можна між різними платформами.

AnyLink-1

Зовні провід виглядає цілком типово. Він являє собою стандартний USB-кабель з портом USB на одному кінці і micro-USB / Lightning на іншому. Однак, всередині USB-конектора у нього ховається висувний роз’єм micro-USB, який перетворює кабель в так званий OTG для передачі даних. За допомогою набору насадок кабель дозволяє використовувати пристрої з інтерфейсами Lightning, USB-C і USB. У результаті виходить безліч найрізноманітніших варіантів для підключення ґаджетів.

AnyLink-1

Варто згадати про те, що AnyLink дає можливість підключити до смартфону мишу, флеш-накопичувач, камеру, принтер або клавіатуру, що може бути корисно в ряді випадків. Головне не забувати, що разом з кабелем необхідно завжди мати при собі і всі насадки. Як відзначають розробники, AnyLink покритий нейлоновою оболонкою, яка дозволяє згинати його під будь-яким кутом, не боячись зламати кабель.

AnyLink успішно зібрав необхідне фінансування на Kickstarter. Причому замість $ 10 000, необхідних для запуску виробництва, розробники отримали $ 52 000. Новинка вийде в продаж за ціною 35 доларів.