Adobe представила програму Fuse CC для легкого створення тривимірних персонажів

Компанія Adobe представила програму під назвою Fuse CC, яка дозволяє створити ідеального тривимірного персонажа та імпортувати його в свій проект в Photoshop CC. Fuse CC, яка на даний момент знаходиться в стадії превью, є результатом придбання минулого червня Adobe компанії Mixamo, у якої в портфоліо можна було знайти однойменний інструмент.

Fuse CC призначена, в першу чергу, для тих, кому потрібно швидко створити якісну 3D-модель людини для подальшого її використання у своїй роботі. Оскільки з появою 3D-принтерів тривимірне моделювання стало дуже популярним, нова програма від Adobe повинна стати вкрай необхідною – адже навіть у професійних дизайнерів на створення якісної тривимірної моделі людини йде чимало часу.

У Fuse CC є бібліотека частин тіла, одягу і різних текстур. Користувачі зможуть налаштовувати багато елементів моделі – від її пози до виразу обличчя. Динамічне освітлення і тіні нададуть дизайнерам можливість бачити, як модель буде виглядати в тих чи інших умовах. Це, до речі, також буде корисно при перенесенні 3D-моделей в двовимірні зображення.

Як і багато інших продуктів Adobe із серії CC, Fuse сумісна з іншими програмами компанії – особливо з Photoshop. Для того щоб додати 3D-модель у свій проект в графічному редакторі, досить просто перетягнути її з одного вікна в інше. Нова панель інструментів 3D в Photoshop дозволить налаштувати модель навіть після її перенесення в редактор.

Членам Creative Cloud превью-версія Fuse CC доступна безкоштовно.

За матеріалами Slashgear