З’явились перші подробиці про Apple Watch другого покоління

Apple Watch 2

Незважаючи на свою досить високу ціну та неоднозначність, годиннику Apple Watch вдалося стати одним з найпопулярніших аксесуарів у своєму сегменті. Компанія Apple планує розвинути цей успіх, підготувавши другу версію ґаджета, яка, як з’ясувалося, вже знаходиться в розробці.

Як повідомляють представники компанії Quanta, що є однією з основних підрядників Apple і виробником першого покоління Watch, вихід оновленого видання ґаджета не за горами. Вони зазначили, що деякі щасливчики зможуть приміряти Watch 2 вже в другому кварталі 2016 року. Швидше за все, мається на увазі чергова весняна презентація, аналогічна минулорічному заходу Spring Forward.

Apple Watch 2

Також повідомляється, що перша партія годинників Apple Watch 2 буде обмеженою, проте в третьому кварталі наступного року масштаби виробництва аксесуару помітно збільшаться і всі бажаючі отримають можливість купити варіант ґаджета до душі. При цьому поки не уточнюється, чим саме новинка буде відрізнятися від попередника. Це може бути і розширення набору функцій, і зміна квадратного дисплея на круглий, і оснащення більш новим, потужним «залізом». Подробиці варто чекати ближче до намічених термінів.

За матеріалами phonearena