За допомогою нової технології SAMSUNG поліпшить якість мобільних фото

BRITECELL

На минулому форумі інвесторів компанія Samsung Electronics представила нову технологію BRITECELL, чутки про яку ходили ще з літа цього року. Завдяки цій технології фотосенсори майбутніх мобільних ґаджетів компанії зможуть робити знімки в умовах дуже низького освітлення. Найімовірніше, дебютує BRITECELL вже у флагманському смартфоні Galaxy S7, який обіцяють нам представити в лютому 2016 року.

samsung_britecell

Модуль камери BRITECELL відрізняється від своїх побратимів тим, що в ньому не використовуються зелені пікселі (традиційно зображення формується з пікселів зеленого, червоного і синього кольору), які формуються на знімках шляхом блокування світла спеціальним фільтром. Саме відмова від цього фільтра і дозволяє сенсору камери отримати більше світла, що дозволить власникам смартфонів з BRITECELL-камерою робити якісні знімки при низькій освітленості, при цьому на них буде з’являтися набагато менше колірних артефактів.

samsung_britecell

Розмір пікселів сенсора нової камери дорівнює 1,12 мікрометра, що дозволило зробити сенсор на 17% тонше і компактніше попередньої версії, його товщина знизилася до п’яти міліметрів. Це дозволить девайсам від Samsung стати ще тоншими, ніж раніше. Роздільна здатність сенсора планується на рівні 20 мегапікселів, а процес післяобробки отриманих знімків буде покладений на нову технологію компанії, яка називається Smart WDR, що є розвитком звичної нам HDR.

samsung_britecell