Як виявляється, не всі кабелі USB Type-C працюють належним чином

USB Type-C

USB Type-C стає все популярнішим і популярнішим, і той факт, що цей стандарт вже почав витісняти microUSB, сумнівів не викликає. Велика кількість сучасних цифрових пристроїв, такі як ноутбуки та смартфони, вже переходять на новий роз’єм. Навіть Thunderbolt третього покоління має схожу з ним форму і залишає далеко в минулому Mini Display Port. Однак підвести можуть сумісні з новим стандартом кабелі. Про це заявив один з розробників пристроїв лінійки Pixel, від компанії Google.

USB Type-C

Тут, правда, відразу варто зробити застереження. Мова йде не про ті кабелі, що йдуть в комплекті з девайсом, а про випущені іншими компаніями. Справа в тому, що враховуючи новий стандарт, сторонні виробники поки не до кінця розуміють, як правильно робити такі кабелі. За словами Бенсона Леунга в його пості на Google+, сам роз’єм виглядає маленьким і компактним, проте дивна поведінка кабеля, яка може негативним чином позначитися на роботі девайса, явно не додає плюсів новому стандарту.

На даний момент, слідкуючи за профілем Бенсона Леунга на Amazon, ми змогли проаналізувати шнури різних виробників. Кращими себе однозначно показали рішення від Belkin і FRiEQ, а ось в аутсайдерах опинилися моделі від CableCreation і Orzly.

USB Type-C

Логічно припустити, що деякі виробники, не дуже-то слідують специфікації USB, попросту напартачили з кабелями в гонитві за тим, щоб якомога швидше запропонувати свій продукт на ринку, знаючи, що він буде користуватися попитом (так як перші пристрої з USB Type- C вже вийшли в користування). Однак власникам сумісних з новим стандартом гаджетів слід знати про ризик. Навряд чи поспіх з боку виробників виявилася виправданим. Леунг стверджує, що подібні неякісні кабелі можуть завдати серйозної шкоди електронній техніці.

За матеріалами El Androide Libre