В оновленні Android Wear до версії 1.4 з’явилася розширена підтримка жестів

lg-watch-urbane-android-wear

Компанія Google випустила оновлення операційної системи Android Wear до версії 1.4. Головним нововведенням стала розширена підтримка жестів. Після установки апдейта ця функція з’явиться в налаштуваннях, меню Wrist Gestures, і відразу ж буде включена за замовчуванням. Варто відзначити, що після активації даної функції годинники будуть реагувати на швидкість і напрямок руху зап’ястя. Таким чином, для прокрутки карток на екрані годинника досить швидко змахнути зап’ястям від себе, а потім повільно направити на себе. Для повернення на попередню картку потрібно повільно направити зап’ястя від себе і швидко змахнути до себе. Щоб виконати дію з карткою, потрібно утримати годинник перед собою. У налаштуваннях можна знайти й інші жести для управління годинником.

lg-watch-urbane-settings-2

Ще однією зміною в Android Wear 1.4 стала підтримка вбудованих в годинник динаміків, які тепер можуть відтворювати звуки. Така можливість є тільки в Huawei Watch, Asus ZenWatch 2 та LG Watch Urbane 2. Крім цього, тепер з’явилася можливість голосового управління в Viber, WhatsApp, Telegram Nextplus та WeChat.

З інших змін Android Wear 1.4 варто відзначити збільшення часу автономної роботи і підтримку нових мов, включаючи індонезійську, китайську, польську, кантонску, тайську та голландську.

Оновлення найближчим часом стане доступним для всіх годинників на Android Wear.

За матеріалами phonearena.com