В 2016 році чекайте iPhone з екраном 4 дюйма та металевим корпусом

iPhone 7 mini

Багато відданих фанатів Apple все ж чекають виходу 4-дюймового iPhone. Судячи з усього, їх сподівання виявилися немарними, і вже в 2016 році ми зможемо стати свідками повернення настільки бажаного формфактора «яблучного» смарфона.

«Нострадамус» світу аналітики по імені Мінг-Чі Куо повідомляє, що Apple планує випустити покращений і злегка видозмінений iPhone 5s. Підстав не довіряти Куо немає, оскільки всі його попередні заяви були вельми точні.

Наш інсайдер вважає, що компанія Apple не може ігнорувати побажання сотень тисяч користувачів, які віддають перевагу смартфонам з невеликою діагоналлю екрана. Швидше за все дана модель буде запущена у виробництво вже в першій половині 2016-го року, а сам анонс відбудеться восени. iPhone 7 mini представлять разом зі стандартними «сімками», які стануть спадкоємцями iPhone 6S і 6S Plus. Володар 4-дюймового екрану буде трохи дешевше «побратимів», однак і за характеристиками він їм поступиться – Apple пожертвує 3D Touch, та й у ролі процесора виступить актуальний сьогодні A9, а не A10, встановлений в iPhone 7 і 7 Plus.Що стосується зовнішнього вигляду смартфона, він буде злегка видозмінений (ймовірно, новинка буде нагадувати iPod Touch 5 покоління).

iphone 7 mini

Виготовленням займеться компанія Foxconn, при цьому планується випустити близько 20-30 мільйонів пристроїв, що чимало, з урахуванням низької популярності настільки компактних ґаджетів. Втім, якщо хтось і може прищепити нову моду на мініатюрні смартфони, так це лише Apple.

Також в Мережі з’явилися дані, що крім новітніх процесорів A10, iPhone 7 і 7 Plus зможуть похвалитися 3 ГБ ОЗУ і екранами з більш високою роздільною здатністю. Все це в сукупності з новим дизайном цілком може дозволити Apple встановити черговий рекорд з продажу, який передрікають експерти.

А ви готові відмовитися від самих передових технологій на догоду комфортному використанню однією рукою? Діліться своєю думкою в коментарях.

За матеріалами phonearena.com