Технологія стиснення потокового аудіо тепер доступна в Opera Max

Opera Max

Компанія Opera, в першу чергу, відома завдяки однойменному браузеру, порівняно недавно запустила додаток для Android під назвою Opera Max, призначений для економії інтернет-трафіку. Спочатку інструмент працював тільки з додатками на зразок Facebook і Instagram, потім функції стиснення трансльованих по мережі даних стали доступні для відеосервісів, на зразок YouTube. Нарешті, в Opera Max з’явилася і підтримка деяких музичних додатків.

Opera Max

Розробники запевняють, що нова версія їх додатку здатна економити близько 50% трафіку аудіоданих в сервісах YouTube Music, Pandora, Slacker Radio, Gaana і Saavn. Звичайно, в списку дуже не вистачає Spotify і Apple Music, однак якщо ви користуєтеся одним з перерахованих вище сервісів і маєте лімітований мобільний тарифний план, то Opera Max безперечно варто спробувати.

За словами Opera, додаток оптимізує музичні потоки за допомогою Rocket Optimizer – сервісу, купленого компанією разом зі Skyfire в 2013 році. Цей сервіс підтримує MP3- і MP4-потоки і може конвертувати їх за допомогою більш придатного для прослуховування на смартфонах кодека AAC+. Opera обіцяє, що в майбутньому в Opera Max з’явиться підтримка інших музичних сервісів.

Джерело інформації: TechCrunch